10 Kasım
Yeni Örnek 10 Kasım Mesajları

Örnek 10 Kasım Mesajları

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ün 10 Kasım 1938’de ebediyete intikali nedeniyle her yıl 10 Kasım günü yayınlanan 10 Kasım mesajları. Atatürk için kaleme alınmış örnek 10 kasım mesajları.

Örnek Uzun 10 Kasım Mesajı (1)

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılarak ebedi aleme intikal edişinin ……. yıl dönümünde onu bir kez dada büyük bir saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

Milletimiz için son derece önemli bir anma günü olan 10 Kasım’ların sadece bir matem günü olarak değil, Atatürk’ün fikir ve düşüncelerini çok daha iyi anlama ve tatbik etme adına bizlere verilmiş bir fırsat günü olarak değerlendirilmesi kanaatindeyim. Çünkü, büyük liderler fikir ve düşünceleri ile büyür; yapmış oldukları işler ile anılırlar. Atatürk’te yapmış olduğu işler ve kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile Türk milletinin kalbinde büyük bir lider ve devlet adamı olmuştur.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, cumhuriyetimizin kurucusu ve milletimizin unutulmaz lideri olan büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı, sevgi, şükran ve rahmetle anıyor, Türk milletinin Ata’sının izinden gitme arzu ve gayretini, dün ve bugün olduğu gibi, gelecekte de hiçbir şekilde aksatmayacağını gururla ifade etmek istiyorum.

Kısa Örnek 10 Kasım Mesajları (2)

Büyük Önder Atatürk!

Aramızdan ayrılışının …… yıl dönümünde seni büyük bir özlem, saygı, sevgi ve şükranla anıyoruz. Ruhun şâd olsun.

10 Kasım Mesajı (3)

Büyük Önder Atatürk!

Açmış olduğun uygarlık yolundan en ufak bir tereddüt bile göstermeden ilerlediğimizi ve bundan sonrada bu ilerleyişimize hiç bir şekilde ara vermeden devam edeceğimize söz veriyor, manevi huzurunuzda saygı ile eğiliyoruz.

Türk Gençliği.

10 Kasım İle İlgili Mesajlar (4)

Fikir ve başarıları ile tüm dünya milletlerine örnek teşkil etmiş büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin …… yıldönümünde onu saygı, şükran ve rahmetle anıyoruz.

10 Kasım Hakkında Kısa Mesaj (5)

Her 10 Kasım’ın ruhumuzda oluşturduğu kaçınılmaz hüzne rağmen, taşıdığı anlam bakımından, 10 Kasım’lar Atatürk’ün fikir ve düşüncelerinin en iyi şekilde anlaşılarak uygulamaya konulması gereken günler olarak hatırlanmalıdır.

Etiketler: 10 kasım mesajları, örnek 10 kasım mesajı, 10 kasım mesaj, kısa 10 kasım mesajı,
Eklenme: 01.07.2013
Okunma: 568

Yorumlar

Aydoğan Selim - 30.10.2013 06:55:00
Mesaj 10 kasım ile ilgili olunca bir hüzün kaplıyor insanı. Atatürk konulu bu mesajlarda Atatürkün fikir ve düşüncelerine ağırlık vermeliyiz. Büyük önder Atatürk hakkında on kasım mesajları yayınlamak isteyenlerin bu mesajları dikkate almasını isterim. Kısa mesajlar yada uzun mesajlar arasından birini seçerek 10 kasım ile ilgili mesaj yazabiliriz.
Ertuğrul - 25.07.2013 18:23:05
Yazılmış bütün mesajlar bana 10 Kasım hüznünü hatırlatıyor. Ama yine de Atatürk bizim kalbimizde.
Esengül - 01.07.2013 22:06:42
10 kasım ile ilgili örnek mesajları beğenerek okudum. Atatürk sen rahat uyu bizler Türkiye Cumhuriyetinin yılmaz bekçileriyiz.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Telif Hakkı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca, bu sitede bulunan şiir ve yazıların yazılı izin alınmadan başka bir sitede yayınlanması, herhangi bir şekilde çoğaltılarak dağıtılması kesinlikle yasaktır. Aksi şekilde hareket edenler hakkında yasal süreç başlatılacaktır. Sitemizde bulunan tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır.
www.10kasimsiirleri.com En güzel ve en yeni 10 Kasım Şiirleri - Site Haritası 10 Kasım Atatürk Haftası Şiirleri
İletişim: ataturkdevrimleri@hotmail.com