10 Kasım
10 Kasım Müdür Konuşması

Atatürk ve 10 Kasım ile ilgili müdür konuşması. 10 Kasım kısa müdür konuşması örneği. 10 Kasımla ilgili müdür konuşma metni. Örnek 10 Kasım konuşması.

10 Kasım Müdür Konuşması

Değerli misafirler, kıymetli mesai arkadaşlarım ve sevgili gençler,

Bugün burada, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının … yıl dönümü münasebetiyle toplanmış bulunmaktayız. Bildiğiniz gibi her 10 Kasım’da Atatürk’ü anmakta, Büyük Önder’e olan şükran duygularımızı en samimi biçimde dile getirmekteyiz. Bununla birlikte, O’nun fikir ve düşüncelerini yaşantımızda tatbik etmenin gerekliliğini de özellikle dile getirmekteyiz. Neden mi?

Çünkü Atatürk, Türk milleti ve vatanı için büyük fedakârlıklarda bulunmuş, dünya tarihine damgasını vurmuş büyük bir liderdir. Bilindiği gibi, O’nun bağımsızlık tutkusu Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurulmasında ki en büyük etkenlerden birisi olmuştur. Zira Atatürk, “Ya İstiklal Ya Ölüm” parolasını Türk milleti ile birlikte hayata geçirmiş, elde edilen zafer sonrasında “Yurtta Barış Dünyada Barış” ilkesini yeni bir yol haritası olarak belirlemiştir. Görüldüğü gibi Atatürk, hem Türk milleti hem de dünya milletlerinin huzur ve mutluluğunu ön planda tutmuş, bu sayede dünyanın en önemli liderleri arasına girmiştir. Bu durum milletimiz için de ayrıca bir övünç kaynağıdır.

Unutmayalım ki, Atatürk’ün fikir ve düşüncelerini en iyi şekilde anlayıp uygulamaya koymak hepimiz için önemli bir vazifedir. Bu yüzden, her zamankinden daha çok çalışıp vatanımız ve milletimiz için büyük işler yapmanın gayreti içinde olmamız gerektiğini hiç bir zaman akılımızdan çıkarmayalım.

Bu düşünceler içerisinde, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmet ve minnet duyguları içerisinde anıyor, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.

Etiketler: 10 kasım müdür konuşma, 10 kasım hakkında müdür konuşma metni, müdür konuşması 10 kasım,
Eklenme: 08.09.2013
Okunma: 612

Yorumlar

Üzeyir - 02.12.2013 12:02:55
en güzel kısa 10 kasım yazıları içinde 10 kasım müdür konuşması adlı yazıyı çok beğendim, kısa 10 kasım müdür konuşmaları arasında yer alan bu yazıların 10 kasımda okunacak olması ve Atatürk hakkında bilgilerin verilecek olması sonuçta önemli bir konudur. Özet 10 kasım yazıları bizlere Atatürkü ve 10 kasımın milletimiz için ne anlam taşıdığını anlatır.
Salih - 01.11.2013 06:43:31
10 kasım müdür konuşma metni Atatürke olan saygı ve ona verilen büyük değeri güzel açıklamış. on kasım müdür konuşmaları içinde yer alan bu yazının içerik olak önemli olduğunu düşünüyor Atatürkü saygı ile anıyorum. Bu kısa 10 kasım konuşma metninin her müdür ve yönetici tarafından tercih edilmesi gerektiğini belirtmek istiyorum.
Faruk Çeliktaş - 14.10.2013 11:18:35
10 kasım hakkında okul müdürünün konuşması çok güzelmiş. 10 kasım ile ilgili söylenmesi gereken her şeyi en güzel biçimde yazmışsınız. Bu yazı ayrıca 10 kasım öğretmen konuşması olarak ta kullanılabilir. 10 Kasım Atatürk haftası müdür konuşmaları gençlerin ilgiyle dinlediği konuşmalardan olduğu için çok önemli ve anlamlı konuşmalardır.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Telif Hakkı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca, bu sitede bulunan şiir ve yazıların yazılı izin alınmadan başka bir sitede yayınlanması, herhangi bir şekilde çoğaltılarak dağıtılması kesinlikle yasaktır. Aksi şekilde hareket edenler hakkında yasal süreç başlatılacaktır. Sitemizde bulunan tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır.
www.10kasimsiirleri.com En güzel ve en yeni 10 Kasım Şiirleri - Site Haritası 10 Kasım Atatürk Haftası Şiirleri
İletişim: ataturkdevrimleri@hotmail.com